Haberler

24 Kasım 2021

Haber

ABD düzenleyici, okyanus
gemileri üzerindeki baskıyı
artırıyor
Düzenleyici, ittifaklar halinde faaliyet gösteren ve Long Beach, Los Angeles ve New York / New Jersey'de arama yapan taşıyıcıları araştırmak için, gerçeği bulma görevinin kapsamını gözaltı ve görevden alınmaya genişletti.
Komiser Rebecca Dye, “Liman performansının önündeki en ciddi engelleri çözmenin zamanı geldi” dedi. Soruşturmayı Los Angeles, Long Beach ve New York / New Jersey Limanları'ndaki ekstrem koşullara odakladığım için Komiser arkadaşlarıma Gerçek Bulgu 29 Ek Emri'ne verdikleri destek için teşekkür etmek istiyorum. Emir, bilgi toplama görevlisi olarak, büyük liman geçitlerimizde var olan krizi ele almak için tüm yaptırım seçeneklerine sahip olduğumu vurguluyor. "
Bayan Dye, "Liman performansının önündeki engellerin kaldırılması, okyanus gemilerinin, limanların ve deniz terminallerinin, yük kamyoncularının, Amerikan ithalatçılarının ve ihracatçılarının ve navlun teslimatıyla uğraşan diğer tüm işletmelerin büyümesine ve gelişmesine izin veriyor" dedi.
Komiser Dan Maffei, ülkenin üç ana limanındaki uygulamalarla ilgili soruşturmanın tıkanıklığa ve adaletsizliğe katkıda bulunduğunu ve ABD yasalarını ihlal edebileceğini söyledi.
Container xChange, “Daha karlı transpasifik şerit için boş konteynerlere öncelik verildiğinden, diğer şeritlerde daha az konteyner mevcut” dedi. "Bu kapasite sıkıntısı, Kasım ayında% 30 artışla Asya'dan Kuzey Avrupa'ya oranların yıllık% 86 artışla feu başına 2.772 $ 'a yükselmesine katkıda bulundu."
yavasgeri