TEMSİLCİLİKLERİMİZ

tgm

Topçuoğlu Gümrük Müşavirliği

Tüm Türk Gümrüklerinde Gümrükleme İşlemleri
Topçuoğlu Gümrük Müşavirliği “ TGM” kurulduğu 1950 yılından günümüze, 66 yıllık deneyim ve birikimi günümüz bilişim teknolojilerinin tüm imkanları ve 3. Kuşak genç uzman kadrosu ile birleştirilerek müşterilerine tüm Türk Gümrüklerinde ihracat, ithalat, transit gümrükleme ve mevzuat danışmanlığı hizmeti vermektedir.
Yurtdışı Gümrükleme İşlemleri
Uluslararası acenteliklerimiz vasıtası ile USA , AB Üyeleri, Ukrayna, Rusya, Japonya, Çin başta olmak üzere pek çok ülkede müşterilerine gümrükleme desteği sunmaktayız.
Yurtdışı Müşterilerimize Mevzuat Danışmanlığı
Türk Gümrük Kanunu Avrupa Birliği Üye ülkelerinden bazı farklılar göstermektedir. Gerektiğinde yurt dışından müşterilerimize Türk Ticaret Mevzuatı, özellikle gümrükleme ve muhasebeleştirme prosedürleri konularında danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
Seaco, müşterileri için finansal kiralama çözümleri bulmanın yanı sıra, özel ekipmana ihtiyaç duyan şirketler için firmaya özel tasarım ve tedarik hizmetleri sunmaktadır. Tüm müşteriler SEACO markasının avantajı ve bunun beraberinde gelen yüksek tecrübe, teknik ve operasyon kabileyeti yüksek personelin verdiği üstün hizmetten yararlanır.
Web Sitesi: www.tgm.com.tr
tgm